Size bir kurye

Sipariş Hattı

WHATSAPP Telefon Et +90533 735 3400 WHATSAPP
Göktürk Kurye - Size Kurye l 0533 735 3400

Göktürk Kurye

göktürk kurye

   Göktürk moto kurye

Eyüp ilçesine bağlı olan Göktürk semtinde vermiş olduğumuz bize bir moto kurye hizmetimiz ile gün boyu gece gündüz veya hafta sonu sizden yada başka bir yerden ulaşmasını istediğiniz yazılı dökümanlarınız, alışveriş paketleriniz, bir yerlerde unuttuğunuz ev, araç anahtarlarınız, anneler, babalar, sevgililer ve diğer özel günlerde özel hediyelik paketleriniz, doğum günü süpriz paketleriniz, kostümleriniz, giysi, motosikletle taşınan her türlü gönderilerinizi hassasiyet, gerektiğinde hızlı ve güvenle tecrübeli motor kurye sürücülerimiz tarafından götürüp getirmektedir. Göktürk gelişimini tamamlayan temiz havası, orman manzaralı, sosyal aktivitelerin olduğu, villa türü yapıların olduğu ulaşımın kolay olduğu bu bölgede siz müşterilerimiz değerli vaktinizi kaybetmek istemiyorsanız bizler Göktürk motorlu kurye olarak her zaman yanınızdayız.

   Kemerburgaz kurye

Bize bir motorlu kurye hizmeti geniş bu bölgelerde sunduğu servis ile devamlı siz müşterilerimizin yanında olmakla birlikte gönderilerinizi farklı zamanlarda değişik adreslere zamanında ulaştırıp sizleri whatshapp yada sms yoluyla bilgilendiren teknolojiyi takip eden daima en iyisine layık olan müşterilerimizin her anı yanında olmaktadır. Kemerburgaz kemer country ve diğer sitelerin yapılmasıyla iş potansiyeli düşük yaşam konutlarının yoğunluluğu, Kuzey çevre yoluna, 3. İstanbul yeni hava limanını yolu güzergahına yakın bir konumda olan İstanbul'da bulunan maslak iş merkezlerine ulaşımı kolay olması sebebiyle burada yaşayanlar için ideal bir yerleşim alanı içinde doğallıkları ve tarihi su kemerleri kendini farklı kılan kemerburgaz'da haftanın her saati sizlere motor kurye hizmeti sunmaktayız.

    İstanbul havalimanı moto kurye

İhsaniye ile taya kadın mevkinde çok kısa sürede yapılan hava alanı çok sayıda uçuş ve yolcu trafiğini olduğu özel olarak hizmet verdiğimiz motorlu acil kurye hizmetimiz ile yolculuk sonrası acil olarak sizden gitmesi gerekli evrak yada paketlerinizi havalimanı bölgesine motosikletli sürücülerimizi yönlendirip sizden alıp vereceğiniz adrese ivedi bir şeklide götürmektedir, bazı anlar olur evden yada otelinizden acele ile çıktınız ve hava alanına kadar geldiniz yanınızda kimlik veya pasaportunuz yok böyle durumlarda hava alanı kurye servisimizi aradığınızda belgelerinizin bulunduğu adrese gidip sizlere getirmekteyiz. Ayrıca işletmenizden farklı illere göndereceğiniz siparişlerinizi uçak kargo ile teslimat yapmaktayız.
>