Size bir kurye

Sipariş Hattı

WHATSAPP Telefon Et +90533 735 3400 WHATSAPP
Avcılar Kurye - Size Kurye l 0533 735 3400

Avcılar Kurye

avcılar moto kurye


   Avcılar Moto Kurye

Avcılar'da verdiğimiz moto kurye Avcılar, Ambarlı, Deniz köşkleri, Cihangir, Firuzköy, Gümüşpala, Tahtakale, Mustafa Kemal paşa, Yeşilkent, Üniversite mahallelerinde ikamet ettiğiniz ev yada çalışmakta olduğunuz ofis, iş yeri, bilgisayarcılar, sanat okulları, giyim mağazaları, dekorasyoncular, medikal, ortopedi, mobilya, reklamcılar, seyahat turizm acentelerinden pasaport evrakları, trafik kasko, sağlık poliçeleriniz ve diğer tüm sektörlerinizde evrak, ürün, yedek parça, küçük parça malzemelerinizi motosikletli sürücülerimiz ile gün içinde normal ve acil olarak bulunduğunuz yerden yada başka bir adreste sizlere ulaşmasını istediğiniz siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Zamanın yetmediğini düşünen siz müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

   Avcılar Motorlu kurye

Avcılar ilk zamanlarda Rumların çoğunlukta olduğu bir köy iken zamanla göç alıp nüfusu artarak gelişip büyüyen ilk olarak alışveriş merkezleri pelican mall, torium, İstanbul üniversitesinin kampüsünün burada olması sebebiyetiyle 1999 depremine kadar popüler bir ilçe iken sonraları diğer semtlerden kurulan yerleşim yerlerinin oluşması nedeniyle yoğunluk azalmış genellikle Deniz köşkler ve Ambarlı sahil civarında gezilecek yerler olarak insanların tercih ettiği bir yer olmuştur. Avcılar motorlu kurye gerekli olduğunda ve yoğun olan trafikte zamanı nasıl kazanacağınızı düşündüğünüz anda sizlere yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği  Bize bir kurye ile yeterli zamanınız olur.

   Firuzköy kurye 

Avcılarda yaşam yerlerinin dışında ilk sanayi bölgelerinin ve fabrikaların burada kurulması genelde giyim ve tekstil üretim merkezi olan ve daha sonraları kentleşmeyle birlikte organize sanayi bölgelerine taşınan buradaki büyük işletmelerin yerinin şimdilerde yeni projelerin yapılmasıyla güzel ve şirin bir köy olan firuz köy zamanla pek fazla değişmemiş eski dokusunu kaybetmemiştir. Firuzköy'de verdiğimiz moto kurye servisimiz ile günün her anı İstanbul'da trafik sorunlarıyla zaman harcamak yerine bizleri tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız
>